Poznaj ofertę s7 Healthacare, dzięki której unikniesz uciążliwego czekania w kolejkach i będziesz mógł cieszyć się opieką najlepszych specjalistów w ponad 1000 placówek w całej Polsce!

pokaż ofertę

Sprzedaż pakietów medycznych

Sprzedaż pakietów medycznych

Prywatne ubezpieczenia medyczne to coraz bardziej pożądany produkt na rynku usług medycznych. Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta. Coraz bardziej dbamy o zdrowie i mamy świadomość, że odpowiednia profilaktyka oraz szybkie i profesjonalne leczenie to filar długowieczności i nienagannego samopoczucia. Nie dziwi zatem, iż w roku na rok lawinowo rośnie sprzedaż pakietów medycznych. Starannie skomponowane abonamenty medyczne oferuje S7 Healthcare.

Prywatne pakiety medyczne stanowią gwarancję niemal natychmiastowego dostępu do wysokiej jakości usług medycznych. Tym, co wyróżnia ofertę S7 Healthcare jest przede wszystkim bardzo bogaty wybór pakietów medycznych dla firm i dla osób prywatnych – jest ich aż 6 dla klientów indywidualnych i tyle samo w ofercie dla firm. Możliwość wyboru jednego spośród kilku pakietów podyktowana jest zróżnicowanym zapotrzebowaniem każdego pacjenta na usługi medyczne. W końcu jedni odwiedzają lekarza raz na jakiś czas, a inni – są częstymi gośćmi w gabinecie lekarskim. Najprostszy pakiet – kosztujący tylko kilkadziesiąt złotych – gwarantuje nielimitowany dostęp do wizyt lekarskich (także u specjalistów) oraz pakietu badań. Inne pakiety są wzbogacane o kolejne świadczenia, a najbogatszy z nich – platynowy, zawiera wszystko to, czego może potrzebować nawet najbardziej wymagający pacjent.

Zarówno pakiety indywidualne, partnerskie, rodzinne jak i oferta skierowana do firm to bardzo ekonomiczne rozwiązanie. Poza oszczędnościami finansowymi każdy pacjent doceni z pewnością oszczędność czasu. Nie ma bowiem konieczności stania w kolejach – rejestracja odbywa się telefonicznie, a wizyta umawiana jest na konkretną godzinę. Zaskakuje także czas oczekiwania na wizytę – do specjalisty dostaniesz się maksymalnie po 5 dniach! Dzięki tak przemyślanym rozwiązaniom sprzedaż pakietów medycznych stanowi obecnie o przyszłości prywatnej opieki medycznej w kraju i daje nadzieję na doskonałe zdrowie – także Twoje.