Poznaj ofertę s7 Healthacare, dzięki której unikniesz uciążliwego czekania w kolejkach i będziesz mógł cieszyć się opieką najlepszych specjalistów w ponad 1000 placówek w całej Polsce!

pokaż ofertę

Rodzinne pakiety medyczne

Rodzinne pakiety medyczne

Komu dedykowane są rodzinne pakiety medyczne w ramach prywatnej opieki medycznej? Każdemu, kto zakłada rodzinę, zmieniają się priorytety – najważniejszym z nich staje się troska o najbliższych. Wyraża się ona dbałością o odpowiednią dietę wzbogaconą o dobrze dobraną suplementację zapewniającą witaminy i minerały, aktywność fizyczną czy unikanie stresu i nerwowych sytuacji. Zwłaszcza narodziny dziecka stanowią duży przełom – wtedy zdrowie malucha spędza sen z powiek rodziców. Jednak konieczność skorzystania z rzadziej wykonywanych, a zatem mniej dostępnych badań czy chociażby wizyta u specjalisty mogą stanowić niemałe wyzwanie. Legendy o wielomiesięcznych terminach i konieczności stania w kolejkach znajdują odbicie w rzeczywistości.

A teraz wyobraź sobie taki scenariusz: idziesz z małym dzieckiem do lekarza, wizytę umawiasz telefonicznie – i tu zaskoczenie – nie czekasz dłużej niż kilka dni na specjalistę. W przychodni udajesz się od razu do gabinetu i nie musisz oczekiwać na przyjęcie, brak jest chaosu w poczekalni, nie musisz się martwić, czym zająć dziecko podczas oczekiwania na wizytę. Przyjemna perspektywa, prawda? I o dziwo – dostępna na wyciągnięcie ręki, niewielkim kosztem. S7 Healthcare oferuje prywatne abonamenty medyczne dla pacjentów indywidualnych oraz pakiety rodzinne. Takie rodzinne pakiety medyczne to trafna odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na dostępne natychmiast usługi medyczne doskonałej jakości. Najtańsze rodzinne pakiety medyczne oferowane przed S7 Healthcare to koszt niewiele większy niż opłacenie jednej wizyty u specjalisty. A za tą cenę Ty i Twoja rodzina macie dostęp do lekarzy pierwszego kontaktu i specjalistów oraz pakietu badań diagnostycznych.

Jeśli natomiast potrzebujecie bardziej rozszerzonego dostępu do usług medycznych – do wyboru są nieco droższe rodzinne pakiety medyczne oferujące chociażby zabiegi rehabilitacyjne, opiekę stomatologiczną czy całodobowe wizyty lekarskie. A dla seniorów powyżej 65 roku życia oferowany jest pakiet bursztynowy.