Poznaj ofertę s7 Healthacare, dzięki której unikniesz uciążliwego czekania w kolejkach i będziesz mógł cieszyć się opieką najlepszych specjalistów w ponad 1000 placówek w całej Polsce!

pokaż ofertę

Przychodnia prywatna – najlepsza opieka medyczna

Przychodnia prywatna - najlepsza opieka medyczna

Starzejące się społeczeństwo oraz zwiększona zachorowalność na tzw. choroby cywilizacyjne przyczyniają się do coraz większego zapotrzebowania na usługi medyczne. W praktyce przekłada się to na coraz dłuższe kolejki do lekarzy specjalistów oraz specjalistycznych badań. Taki ponury obraz przychodni publicznej warto skonfrontować z przychodnią oferującą prywatną opiekę medyczną. Przychodnia prywatna – najlepsza opieka medyczna? Bez wątpienia – to miejsce, gdzie nie znajdziesz kolejek do rejestracji; nie będziesz też musiał miesiącami oczekiwać na wizytę u lekarza.

S7 Healthcare to prywatny system opieki medycznej, który oddaje do dyspozycji pacjentów ponad tysiąc placówek. W ramach prywatnego ubezpieczenia medycznego, łatwemu dostępowi do przychodni prywatnej towarzyszy doskonała jakość oferowanych usług oraz usługi medyczne zgrupowane w postaci różnorodnych pakietów. Kierując się wieloletnim doświadczeniem oraz wymaganiami pacjentów, stworzono kilka pakietów, które zadowolą zarówno osoby sporadycznie korzystające z usług medycznych, te wymagające bardziej specjalistycznego leczenia oraz osoby stale poddające się leczeniu czy rehabilitacji.

Co jeszcze oferuje przychodnia prywatna S7 Healthcare? Dzięki pakietowi medycznemu, czas oczekiwania na wizytę u lekarza pierwszego kontaktu to maksymalnie 24 godziny, zaś do specjalisty dostaniesz się w przeciągu 1 – 5 dni. To ułamek czasu względem wielomiesięcznych niekiedy terminów do specjalisty. Pacjent za pośrednictwem całodobowej infolinii medycznej umawia się na wybrany przez siebie termin, a przybywając na wizytę do przychodni prywatnej nie jest zmuszony na oczekiwanie przed gabinetem -przyjmowany jest o określonej godzinie.