Poznaj ofertę s7 Healthacare, dzięki której unikniesz uciążliwego czekania w kolejkach i będziesz mógł cieszyć się opieką najlepszych specjalistów w ponad 1000 placówek w całej Polsce!

pokaż ofertę

Prywatne ubezpieczenia medyczne

Prywatne ubezpieczenia medyczne

Czym jest dla Ciebie zdrowie? Czymś, o czym w ogóle nie myślisz dopóki Ci dopisuje? A może największą wartością w życiu? Prawda jest taka, że o zdrowie warto dbać zawsze  – gdy chorujesz, wymagasz skutecznego leczenia; gdy jesteś zdrowy – powinieneś zadbać o profilaktykę. Jak jednak dbać o zdrowie w sytuacji  gdy jedynym, co oferuje publiczna służba zdrowia są kolejki i bardzo odległe terminy do specjalistów. Odpowiedź jest prosta: to prywatne ubezpieczenia medyczne.

S7 Healthcare to ubezpieczyciel dostarczający szeregu niezwykle korzystnych dla pacjentów rozwiązań w postaci pakietów medycznych. W dużym skrócie: do wyboru jest kilka abonamentów medycznych, spośród których pacjent wybiera ten, który najbardziej odpowiada jego potrzebom. Cena danego pakietu uzależniona jest od zakresu oferowanych usług i wcale nie jest duża. Za nielimitowany dostęp do lekarza ogólnego czy specjalisty, pakiet badań oraz opiekę pielęgniarską wystarczy zapłacić zaledwie kilkadziesiąt złotych miesięcznie!

Nieco droższe pakiety to coraz szerszy panel badań i konsultacji. Jest to zatem niezwykle ekonomiczne rozwiązanie; co więcej – dostępność usług medycznych jest naprawdę imponująca. Z jednej strony to ponad 1000 placówek w całym kraju, z drugiej – wygodna, telefoniczna rejestracja. I wreszcie – symboliczny czas oczekiwania na wizytę lekarską – od jednego do pięciu dni; terminy te obowiązują także w przypadku specjalistów. A dla dopełnienia kompleksowej a zarazem ekonomicznej opieki medycznej – pakiety medyczne w wersji partnerskiej lub rodzinnej, co gwarantuje jeszcze większe oszczędności i wygodę.