Poznaj ofertę s7 Healthacare, dzięki której unikniesz uciążliwego czekania w kolejkach i będziesz mógł cieszyć się opieką najlepszych specjalistów w ponad 1000 placówek w całej Polsce!

pokaż ofertę

Prywatne leczenie dermatologiczne

Prywatne leczenie dermatologiczne

Dermatolog to jeden z najczęściej odwiedzanych specjalistów. Schorzenia skórne to coraz częściej diagnozowane przypadłości, dotykające już najmłodszych. W związku z dużym zapotrzebowaniem na konsultacje dermatologicznie, wydłuża się kolejka pacjentów oczekujących na wizytę u dermatologa w ramach publicznej opieki zdrowotnej. Wtedy pozostaje tylko prywatne leczenie dermatologiczne jednak opłacanie każdorazowo wizyty generuje olbrzymie koszty. Dużo bardziej oszczędną strategią jest wykupienie abonamentu medycznego w S7 Healthcare. Jakie korzyści odniesie każdy pacjent w ramach takiego rozwiązania?

Pakiety medyczne S7 Healthcare oferują nielimitowany dostęp do specjalistów, także do dermatologa. Takie możliwości daje już najtańszy pakiet za kilkadziesiąt złotych, czyli kosztujący połowę ceny pojedynczej wizyty u dermatologa. A przecież pacjent ma możliwość korzystania także z wizyt u innych specjalistów. A to nie koniec korzyści – w zależności od wybranego pakietu możliwa jest całodobowa opieka ambulatoryjna, wizyty domowe, szczepienia ochronne czy rehabilitacja. Oferta pakietów medycznych S7 Healthcare dotyczy zarówno pacjentów indywidualnych, jak i całych rodzin; inna opcja to pakiety partnerskie.

Prywatne leczenie dermatologiczne w S7 Healthcare realizowane jest niemal natychmiast. Po zarezerwowaniu wizyty telefonicznie, za pośrednictwem całodobowej infolinii, na konsultację oczekuje się maksymalnie 5 dni. Co więcej, do żadnego specjalisty nie jest potrzebne skierowanie! Jak widać opieka prywatna nie powinna polegać na okazyjnym korzystaniu z konsultacji u specjalisty, za którą trzeba słono zapłacić. Dziś to szereg możliwości, jakie dają pakiety medyczne – uiszczasz miesięczny abonament i nie martwisz się, czy zaskoczy Cię nagła choroba. Wiesz, że zawsze masz dostęp do lekarza i wielu innych świadczeń medycznych, zatem śpisz spokojnie.