Poznaj ofertę s7 Healthacare, dzięki której unikniesz uciążliwego czekania w kolejkach i będziesz mógł cieszyć się opieką najlepszych specjalistów w ponad 1000 placówek w całej Polsce!

pokaż ofertę

Opieka medyczna w Polsce

Opieka medyczna w Polsce

Jakie jest pierwsze skojarzenia dotyczące opieki medycznej w Polsce? Długie kolejki przy okienku rejestracji, wielomiesięczne oczekiwanie na wizytę u specjalisty, konieczność płacenia za wiele badań diagnostycznych, gdyż trudni wykonać je w ramach refundacji – to nie brzmi zbyt optymistycznie. Takie sytuacje mogą skutecznie zniechęcić do regularnych wizyt lekarskich; z pewnością niejeden pacjent z tego powodu rezygnuje z leczenia. Warto skonfrontować ten obrazek z zupełnie inną jakością usług – wizytami u lekarza bez kolejek, długich terminów, z dostępem do nowoczesnej diagnostyki. Taka właśnie jest prywatna opieka medyczna w Polsce, dostęp do której staje się coraz łatwiejszy. A wszystko dzięki abonamentom medycznym.

Warto przyjrzeć się dodatkowym ubezpieczeniom medycznym oferowanym przez S7 Healthcare. Dlaczego? Gdyż pacjent nie jest stawiany przed koniecznością wyboru określonego pakietu usług, ale ma możliwość wyboru. Wiedząc, jak często korzystamy z wizyt lekarskich czy badań oraz określając zapotrzebowanie na inne usługi medyczne, możemy wybrać jeden z kilki pakietów różniących się proponowanym zakresem usług. Dlaczego to takie ważne? Gdyż każdy z pakietów różni się ceną, zatem dobierając pakiet do własnego zapotrzebowania mamy pewność, ze płacimy tylko za to, czego naprawdę potrzebujemy i z czego będziemy korzystać. Poczynając od najtańszego pakietu za kilkadziesiąt złotych, a na bardzo rozbudowanym pakiecie platynowym kończąc – każdy pacjent znajdzie idealne dla siebie rozwiązanie. Warto rozważyć także zakup pakietów medycznych dla pracowników, które również ma w swojej ofercie S7. Na pewno będzie to świetna forma gratyfikacji w firmie.

Taka spersonalizowana opieka medyczna w Polsce to doskonałą prognoza na przyszłość. Dzięki rosnącej popularności takich rozwiązań, już wkrótce taka profesjonalna opieka medyczna ma szansę stać się nową, lepszą rzeczywistością.