Poznaj ofertę s7 Healthacare, dzięki której unikniesz uciążliwego czekania w kolejkach i będziesz mógł cieszyć się opieką najlepszych specjalistów w ponad 1000 placówek w całej Polsce!

pokaż ofertę

Opieka medyczna dla dziecka

Opieka medyczna dla dziecka

Najważniejszą rolą rodzica jest dbanie o bezpieczeństwo i zdrowie swojego dziecka. Aby realizować tą misję, nie wystarczy dbanie o zdrowy tryb życia oraz czujność rodziców. Konieczny jest natychmiastowy dostęp do profesjonalnej opieki medycznej dla dziecka. Niestety – o to ostatnie nie jest łatwo; wielu rodziców przeraża wizja wystawania w kolejkach oraz wielomiesięcznego oczekiwania na wizytę u specjalisty czy niektóre badania. A przecież można łatwiej – dostępna jest prywatna opieka medyczna dla dziecka. Takie rozwiązanie to wygoda, bezpieczeństwo dziecka oraz spokój rodziców. Gdzie szukać takich nowoczesnych rozwiązań?

W S7 Healthcare dostępne są prywatne abonamenty medyczne, które objąć mogą całą rodzinę. Takie pakiety rodzinne zapewniają opiekę nad każdym członkiem rodziny, w tym najmłodszych – i to od pierwszych chwil życia, a nawet wcześniej. Przyszła mama może bowiem liczyć na profesjonalne prowadzenie ciąży, a po porodzie – opiekę pielęgniarską. Co jeszcze? Pakiety – w zależności od ceny i zakresu oferowanych usług – zapewniają dostęp do lekarzy pierwszego kontaktu i specjalistów, opiekę stomatologiczną, zabiegi rehabilitacyjną, chirurgię jednego dnia, szczepienia przeciwko grypie czy badania diagnostyczne.

Częste alergie, konsultacje ortopedyczne czy neurologiczne, badania okresowe czy choroby wieku dziecięcego – oto realia rodzicielstwa. Aby im podołać, warto mieć profesjonalne wsparcie w postaci prywatnej opieki medycznej dla dziecka. Oczywiście w ramach pakietu rodzinnego o swoje zdrowie zadbają także rodzice, przez długie lata ciesząc się nienagannym zdrowiem.