Poznaj ofertę s7 Healthacare, dzięki której unikniesz uciążliwego czekania w kolejkach i będziesz mógł cieszyć się opieką najlepszych specjalistów w ponad 1000 placówek w całej Polsce!

pokaż ofertę

Darmowa służba zdrowia a prywatna opieka medyczna

Darmowa służba zdrowia a prywatna opieka medyczna

Każdy z nas ma kontakt z publiczną służbą zdrowia – niestety, nie zawsze jest on udany. Zazwyczaj sprowadza się on do kolejek do rejestracji, kolejek do gabinetu lekarskiego, wielomiesięcznego oczekiwania na wizytę u specjalisty. Konsekwencją utrudnionego dostępu do świadczeń medycznych jest opłacenie prywatnej wizyty u specjalisty, a potem kolejnej i jeszcze jednej… Generuje to znaczne koszty, warto zatem poszukać bardziej ekonomicznego rozwiązania. Co powiesz na prywatne abonamenty medyczne? Jesteś zainteresowany, jak wypadnie porównanie: darmowa służba zdrowia a prywatna opieka medyczna? Oto najważniejsze kwestie.

W S7 Healthcare dostępna jest kompleksowa opieka medyczna dostępna w postaci pakietów medycznych. Pacjent ma wybór – decyduje o zakresie potrzebnych świadczeń medycznych, a tym samym – o miesięcznym koszcie abonamentu. Najtańszy to zaledwie kilkadziesiąt złotych, czyli o połowę mniej niż jedna wizyta u specjalisty. A abonament ten oferuje nielimitowany dostęp do specjalistów! Chcesz więcej – wykup jeden z droższych pakietów. Jak widać w praktyce, prywatne pakiety medyczne są znacznie bardziej ekonomicznym rozwiązaniem niż darmowa służba zdrowia, która w rzeczywistości wymaga często płacenia za wizyty prywatne.

A co z czasem oczekiwania na wizytę? Publiczna służba zdrowia wystawia cierpliwość pacjentów na próbę – rejestracja do lekarza skoro świt, długie kolejki, trudności z dodzwonieniem się do rejestracji, wielomiesięczne oczekiwanie na wizytę u specjalisty, godziny spędzone przed gabinetem lekarskim… W kontraście do tego prywatna opieka medyczne S7 Healthcare to rejestracja telefoniczna przez czynną całą dobę infolinię, maksymalnie skrócony czas oczekiwania na wizytę – jeden dzień do lekarza ogólnego, maksymalnie 5 dni do specjalisty.  Do tego ponad 1000 placówek w całej Polsce i doskonała jakość i profesjonalizm świadczeń medycznych. Wybór jest zatem prosty, prawda?